Kontakt2018-12-12T10:17:38+00:00

Firma

Sangill Grafisk ApS
Møllegårdsvej 3C
DK-4684 Holmegaard
Telefon: (+45) 55 53 05 05
E-mail: info@sangillgrafisk.dk

Bank: Nordea
Registreringsnummer: 2558
Kontonummer: 7559211030
CVR-nummer: 29803560
IBAN: DK1320007559211030
SWIFT-kode: NDEADKKK

Salgs- og leveringsbetingelser
Grafisk CSR-kodeks
Miljøcertifikater

Salg/Administration

Lotte Mossin

Bogholderi/Miljøkoordinator

Telefon: (+45) 55 53 05 04
E-mail: lotte@sangillgrafisk.dk

Grethe Lykke Pedersen

Salg/Projektledelse

Telefon: (+45) 55 53 05 01
E-mail: grethe@sangillgrafisk.dk

Henrik Sangill

Salg/Administration

Telefon: (+45) 55 53 05 03
E-mail: henrik@sangillgrafisk.dk

Poul Christensen

Salg/Administration

Telefon: (+45) 55 53 05 17
E-mail: poul@sangillgrafisk.dk

Produktion

Lars Pedersen

Digital-Print/Prepress/CTP

Telefon: (+45) 55 53 05 11
E-mail: lars@sangillgrafisk.dk

Steen Sangill

Salg/XL-Print/Projektledelse

Telefon: (+45) 55 53 05 06
E-mail: steen@sangillgrafisk.dk

Tony Sangill

Salg/Trykkeri/Projektledelse

Telefon: (+45) 55 53 05 07
E-mail: tony@sangillgrafisk.dk

Henrik H. Jensen

Trykkeri/Sikkerhedsrepræsentant

Telefon: (+45) 55 53 05 05
E-mail: info@sangillgrafisk.dk

Stine B. Juul-Mortensen

Grafisk design

Telefon: (+45) 55 53 05 08
E-mail: stine@sangillgrafisk.dk

Annemette K. Nielsen

Grafisk design

Telefon: (+45) 55 53 05 09
E-mail: annemette@sangillgrafisk.dk

Lager/Logistik

Torben Thilgreen

Lager/Chauffør

Telefon: (+45) 40 45 45 05
E-mail: info@sangillgrafisk.dk

Vi bruger cookies til markedsføring, personalisering og profilering. Når du er tilmeldt vores nyhedsbrev eller er kunde hos os, indsamler vi også persondata om dig. Ved at benytte hjemmesiden accepterer du vores brug af cookies. Ok